DrDisrespect kimdir?

Herschel Guy Beahm IV adıyla bilinen DrDisrespect 1982 doğumlu (37) Amerikalı bir Twitch yayıncısı.
2010’da YouTube’a adım attı. Kanalı hiçbir zaman geniş çapta popüler değildi. İlk kez 2015’te Twitch’te yayın yaptı ancak yayın kalitesini artırmak için uzun bir ara verdi. 2016’da tekrar yayına başladığında YouTube kanalındaki DrDisrespect karakterini Twitch’e taşıdı. Herschel yayınlarına YouTube’daki karakterinin kostümüyle çıkıyor ve platformda bu işi onun kadar iyi yapan kimse yok.

Ünü platformun dışına da taşan DrDisrespect için son olarak Borderlands 3 oyununda bir easter egg hazırlandı. Sniper tüfeğine onun adı olan “Two Time” verildi ve açıklamasına “arka arkaya ardışık şampiyon” yazıldı. Silah DrDisrespect’in özellikle Apex Legends’tan hoşnut olmadığı Shield mekaniği ile ilgili bir özelliğe sahip. Silah Shield’li düşmanlara %50 fazla hasar veriyor. Oyunda onun gibi giyinen ve onun gibi konuşan bir karakter de var.

DrDisrespect prodüksiyon kalitesi anlamında diğer Twitch yayıncıları ile kıyaslandığında onlardan bir uçurum kadar önde. Yalnızca kalitesi değil aynı zamanda esprili yapısıyla da Twitch’in belki de bir daha asla göremeyeceği bir karakter.

1 Beğeni